CMS

Zarządzanie treścią łatwo, szybko i efektywnie.

Wielu użytkowników, wiele oczekiwań i jedno rozwiązanie, które musi spełnić wszystkie wymagania.
Mamy spore doświadczenie w zakresie implementacji narzędzi CMS - stąd dobrze wiemy, co polecić naszym klientom. 

 

Co polecamy?

Jest wiele narzędzi, które bardzo cenimy i z rozwagą proponujemy naszym klientom. Podstawą jest ocena indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz charakteru projektu.  

Jeśli to możliwe, chętnie korzystamy z rozwiązań open-source, co często jest gwarancją stabilnej i bezpiecznej pracy dzięki ciągłemu rozwojowi stosowanych rozwiązań.

Stosowanie platformy CMS, są dynamicznie wspierane i umożliwiają łatwy "release-management" czyli aktualizowanie kodu aplikacji.

 

Concrete 5

Nowoczesny i bardzo wygodny w użyciu system zarządzania treścią, przeznaczony do budowy serwisów o bardzo zróżnicowanej treści. Wyróżnia go łatwość planowania struktury treści i liczne moduły funkcjonalne oraz intuicyjny, w pełni responsywny interfejs użytkownika. 

 

ModX

Szybki i rozbudowany system, na bazie którego można budować zarówno proste serwisy www jak i bardzo złożone projekty www. Przejrzysty i dobrze rozwinięty panel administracyjny, mimo wielu funkcji jest bardzo ergonomiczny. 

 

Drupal

Najlepszy system portalowy w świecie open-source. 
Bezwzględnie najlepiej rozwinięty z projektów CMS, uznany zarówno przez wielkie agencje kreatywne jak i freelancerów. Ma olbrzymie zaplecze techniczne gwarantujące dynamiczny rozwój i bogactwo gotowych modułów funkcjonalnych.

 

Wordpress

Najpopularniejszy na świecie silnik do zarządzania treścią. 
Od prostego bloga - aż po zaawansowany serwis produktowy - na bazie Wordpress-a można zbudować bardzo szerokie spektrum serwisów www - a zarządzanie i utrzymanie projektu nie stanowi żadnych problemów nawet z poziomu urządzeń mobilnych.