Strona główna > Szkolenia IT

Szkolenia IT

Najefektywniejszym i najcenniejszym źródłem wiedzy jest praktyka.   

20 lat doświadczenia w branży IT sprawia, że mamy się czym podzielić - szczególnie w obszarach związanych z inżynierią oprogramowania, projektowaniem wizualnym i organizacją pracy w metodykach zwinnych (AGILE). 

 

Web development

Doświadczeni front-end i full-stack deweloperzy, z którymi współpracujemy, w oparciu o nasz własny program szkoleniowy, przekazują kluczowe aspekty wiedzy związanej z wytwarzaniem aplikacji www.

Szkolenia dla branży kreatywnej

Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby DTP, Video i www, przy wykorzystaniu zróżnicowanych narzędzi dla systemów Windows i MacOS daje nam doskonałą perspektywę do przekazania użytecznej, praktycznej wiedzy dla osób szukających możliwości rozwoju w branży kreatywnej.    

Prototypowanie i druk 3D

Nasz własny, sprawdzony workflow oparty o sprawdzone narzędzia do modelowania i przygotowania do druku można łatwo i szybko zaadoptować w kadym środowisku. 
Prócz naturalnych podstaw związanych z modelowaniem parametrycznym, przekazujemy rozległą wiedzę na temat typowych wyzwań w druku FDM i efektywnego zarządzania elementami składowymi projektów.