Outsourcing IT

Utrzymanie środowiska IT to wyzwania organizacyjne w sferze zasobów sprzętowych i ludzkich oraz polityk regulujących wzajemne powiązania między wszystkimi elementami tego środowiska.

Świadoma, samodzielna organizacja takiego środowiska jest niezykle trudna - i napewno warto wpierać się w tym procesie wiedzą i doświadczeniem tych, którzy takie wyzwania mają już za sobą. 
 

Outsourcing - czyli specjaliści do wynajęcia.

Utrzymanie wyspecjalizowanej kadry IT jest kosztowne i nie zawsze uzasadnione ekonomicznie. 
Model wsparcia przez firmy zewnętrzne, staje się coraz powszechniejszy i niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno z uwagi na mniejsze nakłady finansowe jak i elastyczne warunki świadczonego wsparcia, dostosowane do aktualnych potrzeb.

Lunarworks, współpracuje z grupą doświadczonych specjalistów, których wiedza poparta jest udziałem w projektach o zróżnicowanej skali.

Każde nowe doświadczenie, staje się korzyścią naszych przyszłych klientów.

 

Najlepsze praktyki, sprawdzona metodyka

Jako praktycy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale rozumiemy znaczenie skoordynowanego zarządzania infrastrukturą, informacją oraz politykami bezpieczeństwa.

Dokumentowanie , zarządzanie wszystkimi aspektami środowiska IT oraz projektami usprawniającymi działanie procesów to bagaż doświadczeń, który oddajemy do dyspozycji.

Warto się przekonać.